Rss

OWD

OPEN WATER DIVING – TO PODSTAWOWY KURS NURKOWANIA PADI

Kurs Open Water Diver PADI uczy podstawowych umiejętności oraz gwarantuje wiedzę teoretyczną oraz praktyczną wystarczającą do przeprowadzania samodzielnych nurkowań z partnerem na wodach otwartych. Kurs podstawowy PADI oparty jest na zasadzie uczenia się „krok po kroku” oraz stopniowego osiągania założonych celów. Oznacza to, że kursanci robią postępy w miarę opanowywania poszczególnych porcji materiału oraz wypełniania jasno określonych zadań.
Instruktażowy styl nauczania wprowadza nowe informacje, poczynając od najprostszych i najbardziej podstawowych do zagadnień trudniejszych i bardziej skomplikowanych. W ten sposób kursanci mogą w logiczny i systematyczny sposób zdobywać potrzebną im wiedzę oraz praktykę.
Kurs składa się z trzech części: zajęć teoretycznych, zajęć praktycznych w basenie oraz czterech nurkowań na wodach otwartych.

Poczuj się komfortowo używając zestaw sprzętu nurkowego, zachwycaj się nurkowaniami do głębokości 18m. Dowiedz się wszystkiego o bezpiecznym praktykowaniu nurkowania. Zaczynając od teorii nurkowej poprzez praktyki w płytkiej wodzie basenu, aż do głębszych nurkowań na wodach otwartych.
Poznasz zupełnie odmienny Świat od tego do którego jesteś przyzwyczajony. Z Centrum Nurkowym SubAquatic  odkryjesz miejsca do których zawsze będziesz chciał powracać.

PROGRAM:

 • 5 zajęć teoretycznych (wykłady 10h)
 • 4 zajęcia basenowe (praktyka 10h)
 • 4 nurkowania w wodach otwartych

lub:

cheap jerseys china
cheap jerseys
cheap jerseys
wholesale jerseys
cheap jerseys
cheap jerseys
authentic cheap jerseys
cheap jerseys
wholesale jerseys
authentic jerseys supply

 • 5 zajęć teoretycznych ( wykłady 10h)
 • 4 zajęcia basenowe ( praktyka 10h )
 • karta przeniesienia – referral – kurs możesz dokończyć w każdym autoryzowanym centrum nurkowym PADI na całym Świecie

Zajęcia prowadzone są w małych grupach oraz dogodnych terminach.

Wiek: ukończone 10 lat Junior Open Water Diver
ukończone 15 lat Open Water Diver

UZYSKANE UPRAWNIENIA

Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje honorowany na całym świecie certyfikat, który upoważnia do:

 1. nurkowania do 18m z partnerem tego samego stopnia, Junior OWD – w wieku 10-12lat – max 12
 2. kontynuacji edukacji nurkowej na wyzszych poziomach szkolenia
 3. korzystania z wszystkich usług nurkowych na całym świecie

DODATKOWE INFORMACJE PRAKTYCZNE

 1. Dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa oraz jakości szkolenia, zajęcia prowadzone są w małych max 6-cio osobowych grupach. Na grupę przypada 2 instruktorów.
 2. Czas trwania kursu uzależniony jest od ustalonego z daną grupą harmonogramu zajęć. Jesteśmy bardzo elasyczni i dopasowujemy się do możliwości czasowych naszych kursantów. To grupa ustala kiedy, jak intensywnie i z jaką częstotniwością będą przebiegały zajęcia szkoleniowe (istnieje możliwość kumulowania zajęć np. 2 wykłady czy 2 baseny pod rząd)
 3. Szkolenia prowadzimy przez cały rok.
 4. Wykłady  odbywają się w siedzibie firmy , zajęcia basenowe na basenie w Cmolasie.
  Nurkowania szkoleniowe typu wody otwarte prowadzone są na zbiornikach wodnych Machów k. Tarnobrzega, Zakrzówek – Kraków, Jaworzno Szczakowa, Solina.
 5. W przypadku zapotrzebowania organizujemy również szkolenia w całości prowadzone na wyjeździe, zarówno w kraju jak i zagranicą.
 6. Po kursie zapraszamy do uczestnictwa w organizowanych przez nas nurkowaniach. Nurkujemy przez cały rok w każdą sobotę i niedzielę w okolicznych akwenach, przynajmniej raz na 2 miesiące organizujemy cało-weekendowe nurkowania w najciekawszych Polskich nurkowiskach a kilka razy w roku odwiedzamy tropikalne morza.
 7. Po kursie nie musicie od razu kupować sprzętu, dysponujemy bogato wyposażoną wypożyczalnią (ponad 20 zestawów), a uczestnicy organizowanych przez nas nurkowań nie muszą fatygować się i odbierać wypożyczanego sprzetu w naszej siedzibie gdyż dowozimy go nad wodę.
 8. Oczywiście zapraszamy również do zakupów w naszym sklepie a jako nasi kursanci otrzymacie baaardzo atrakcyjne oferty

Dodaj komentarz